Костюк обіграла американку в першому колі турніру в Сан-Дієго
Костюк: «Я почала поєдинок трохи напружено, доки не увійшла до ритму»
Марта прокоментувала перемогу над Енн Лі
![Костюк: «Я почала поєдинок трохи напружено, доки не увійшла до ритму»](/upload/resize_cache/iblock/5f9/916_537_2/5f9ef072bb5846aa3d4a891c3e52c451.jpg.webp)
Дякую глядачам, що залишилися, тому що це вже пізно, дуже холодно, тому я дуже вдячна за підтримку. Знаєте, я кілька тижнів не грала, бо не знала точно, чого чекати від цього корту, від матчу, від моєї суперниці. Через це я почала поєдинок трохи напружено, доки не увійшла до ритму. У мене було щось подібне до спазмів шлунка, думаю, що це через нерви, перед матчем я трохи відчувала хвилювання. Думаю, то була нормальна реакція.
З кожним днем почуваюся все краще. Як я сказала, трохи випала зі змагань через застуду на кілька тижнів. Мій старт сезону дає мені впевненість, щоб продовжувати працювати і рухатися вперед. Сезон триває довго, тому, сподіваюся, попереду багато захоплюючих моментів.
Раніше повідомляли, що Цуренко завершила виступи на турнірі у Сан-Дієго.
Коментарі 0