Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Костюк згадала колишніх тренерів, які вели себе безглуздо

Такий підхід Марті не підходив
30 листопада 2023р. 11:48
Костюк згадала колишніх тренерів, які вели себе безглуздо
Фото: j48tennis.net

Марта Костюк згадала, як колишні тренери ставилися до її поразок:

Ти нічого не можеш змінити в тій ситуації, що вже програла. У тебе є два шляхи: позитивний або негативний. Позитивний – це сісти, чесно подумати про себе і про те, над чим тобі потрібно працювати, і продовжувати працювати. Або ти можеш сидіти і руйнувати себе, розмірковуючи про те, що все, що ти робиш – неправильно.

Ви не можете розвиватися на цьому ґрунті. Ви не зможете рости, бо щоразу триматимете себе в руках. Настане час, коли у вас буде три- або чотириматчева смуга невдач, і ви зламаєтеся. Тож я думаю, що справа в тому, щоб стримувати емоції на низьких і високих обертах. Що тобі найменше хочеться чути відразу після поразки? Ти могла б зіграти краще.

У мене були тренери, які дуже злилися після моїх поразок, але це взагалі безглуздо, тому що як можна злитися через програш свого гравця, це ж не ти виходиш на корт. Це щось на кшталт: «Що це, чорт забирай, таке?». Ти можеш підтримати або піти. Але вони злилися, тому не розмовляли, а потім через день ми заводили розмову про те, що я роблю не так у своєму житті, і я просто сиділа і думала: «Вау. Просто давай далі».

Але в міру того як я зростаю, я не думаю, що після мого програшу ви зможете сказати мені багато речей, які завдадуть мені болю. Я вийшла на бій, я боролася, щось не спрацювало, я знову повертаюся до роботи. Це не останній матч у моєму житті.

Нагадаємо, що Костюк вийшла заміж.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця