Кіченок і Костюк не змогли пробитися в півфінал турніру в Румунії
Костюк зіграє з чемпіонкою US Open в чвертьфіналі турніру в Румунії
Радукану в двох сетах виграла свій матч другого кола
![Емма Радукану Костюк зіграє з чемпіонкою US Open в чвертьфіналі турніру в Румунії](/upload/resize_cache/iblock/d43/916_537_2/d43bd468f72d984e650aaa8e3f908f43.jpg.webp)
Емма Радукану / Фото: j48tennis.net
Переможниця US Open Емма Радукану (WTA, 23) вийшла на переможну ходи в турнірі серії WTA250 в Клуж-Напока, Румунія. Британка в матчі другого кола обіграла Ану Богдан (WTA, 106) 6: 3, 6: 4.
За півтори години на корті Емма реалізувала 3 брейк-поінта з 6-и, 3 рази помилившись при подачі. Румунка зробила 2 ейса, 1 брейк і допустила 4 «подвійні». Раніше тенісистки не грали.
У чвертьфіналі змагань Радукану зіграє з другої ракеткою України Мартою Костюк.
Коментарі 0