Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Крутих: «Сподіваюся, досвід матчу з Кордою зробить мене сильнішим»

Олексій зізнався, що не розраховував на 3 сети
Крутих: «Сподіваюся, досвід матчу з Кордою зробить мене сильнішим»
Фото: ФТУ

Друга ракетка України Олексій Крутих прокоментував поразку від Себастьяна Корди у Кубку Девіса:

Я знав, чого чекати в протистоянні з гравцем рівня Себастьяна Корди. У мене був досвід гри проти суперника, який входив до топ-20 світового рейтингу, тому чудово розумів, наскільки високий рівень продемонструє Себастьян. Тож нічим він мене не здивував. Ба більше, я не дуже розраховував на те, що вдасться провести три сети, хоча, звісно, налаштовувався на боротьбу і мав певний тактичний план.

Сьогодні ти грав не настільки агресивно, як зазвичай. Це і був тактичний план?

Саме так. Ми вчора ввечері все обговорили з капітаном і дійшли висновку, що мені не треба намагатися пробити його, бо така стратегія залишає мені дуже мало шансів. А от якщо я зосереджуся на тому, щоб тримати м'яч, грати через право, то в нього можуть виникнути проблеми. Так і сталося. Він був змушений вести гру і відчувалося, що не дуже добре розумів, що робити. Звичайно, його рівень дозволив йому впоратися з цією ситуацією. У третьому сеті він чудово відподавав свої гейми.

Чи не з'явилася в тебе втома в третій партії?

Так, втома відчувалася. Якщо в першому сеті мені заважало хвилювання, то в другому я знайшов рівновагу, переконався у своїх силах. А ось у третьому сил стало менше. Це і зіграло ключову роль. Воно якось усе об'єдналося: втома і хвилювання, що з'явилося в якийсь момент. Поразка прикра, утім я задоволений тим, що вдалося зробити. Сподіваюся, такий досвід зробить мене сильнішим.

Нагадаємо, що протистояння завершилося з рахунком 4:0 на користь американців.

Джерело: utf.tennis Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця