Лідерка збірної України розповіла про готовність команди до матчу з Японією

Костюк сподівається, що здоров’я її не підведе
Лідерка збірної України розповіла про готовність команди до матчу з Японією
Фото: sponichi.co.jp

Рейтинг лідерка збірної України Марта Костюк поділилася очікуваннями від матчу Кубку Біллі Джин Кінг з Японією:

Стан здоров’я в мене нормальний, я трохи відпочила, набралася сил. Трошки складніше з адаптацією, коли різниця в часі декілька годин уперед, а не назад, але ми всі готові. Сподіваюсь, що моє здоров’я не підведе.

Ми не граємо вдома, збірна Японії – сильна команда, тож я не думаю, що це буде легка зустріч. Тому буде потрібно, щоб десь нам пощастило. Ми налаштовані серйозно, я вірю в себе, вірю в команду. В будь-якому випадку я хочу, щоб глядачі побачили найкращий теніс. Ми вже розібрали гру суперниць і готові до боротьби. В нас позитивна атмосфера в команді. Що дійсно помітно, так це, що в нас маленька делегація, а їх – чоловік 20. Відчувається це контраст, що вони в себе вдома. Раніше нам на тренуваннях доводилось якось домовлятись, щоб всі встигли підготуватись, а тут нас тільки троє й іноді навіть наш капітан стає пограти.

Ігрові умови тут дуже цікаві. Це великий стадіон, де був Олімпійський турнір. До освітлення треба трохи звикнути, воно дещо незвичне. Покриття дуже дорстке, дійсно схоже на асфальт, при таких ударах, як свічка, наприклад, після відскоку м’яч просто зупиняється. Треба було трохи звикнути. Я не розраховую на те, чи ці умови мені підходять краще, чи ні, налаштовуюсь на те, щоб показати максимум своїх можливостей. Тут дуже гарний корт, один із найгарніших на яких я грала. Коли такий гарний майданчик, то завжди хочеться, щоб було багато глядачів, щоб була чудова атмосфера.

Чи важко зараз продовжувати грати? Ми більше переживаємо за молоде покоління українських гравців в Україні, про їх майбутнє, ніж про нас психологічний стан. Я б хотіла їм допомогти, наскільки я зможу це зробити. Для мене це теж моя особиста місія.

Нагадаємо, раніше відбулося жеребкування матчу Україна – Японія.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: