Ястремська отримала першу суперницю на турнірі в США
Лінетт – про матч з Ястремською: «Мені немає чого втрачати»
Полька високо оцінила навички українки
![Лінетт – про матч з Ястремською: «Мені немає чого втрачати»](/upload/resize_cache/iblock/62b/916_537_2/62b61eb8419678d0304adc1b93ace886.jpg.webp)
Фото: j48tennis.net
Полька Магда Лінетт висловилася про матч другого кола турніру серії WTA500 у Чарльстоні, США з Даяною Ястремською:
Це буде важко. Вона завжди була таким небезпечним гравцем, тому що в неї дуже потужний теніс. У неї гарна техніка. Тож мені доведеться бути дуже терплячою та грати із розумом. Я вже грала проти неї кілька разів і жодного з цих матчів не виграла, тож мені немає чого втрачати. І я також добре граю. Все ж таки у мене є ця перша перемога на грунті, тому я збираюся отримати від цього якусь долю впевненості. Але, безумовно, Ястремська грає дуже добре цього року. Вона це показала в Австралії, і я знаю, що це буде важкий матч. Але я спостерігала за нею кілька разів, тому я готова.
Нагадаємо, що Марта Костюк втратила позиції у чемпіонській гонці.
Коментарі 0