Людмила Кіченок: «Після двох поразок в групі, не сподівалися, що вийдемо в півфінал»

Тенісистка підбила підсумки першого для себе WTA Finals
10 листопада 2022р. 15:39
Людмила Кіченок: «Після двох поразок в групі, не сподівалися, що вийдемо в півфінал»

Українська тенісистка Людмила Кіченок відповіла на ряд питань, що стосуються її дебютного виступу на парному Підсумковому турнірі WTA.

Про відчуття від участі на Підсумковому турнірі

Чесно кажучи, у мене такі цікаві відчуття, тому що я вперше грала в такому форматі. Ти програєш, але у тебе є ще шанси вийти в півфінал. Чесно кажучи, ми на це не сподівалися, коли програли перші два матчі, але далі так склалося, що вийшли. Шкода, що програли, це були наші не найкращі матчі в цьому сезоні. Але це теніс, це гра, і треба бути вдячними за цей сезон, що ми закінчили рік в топ-8 кращих пар світу.

Про травму перед стартом WTA Finals

Було трохи прикро, що в перші дні травмувала м'яз. Не могла повноцінно тренуватися, але грала з тейпом, і все було нормально. Але це трохи завадило повноцінно тренуватися і робити те, що ми хотіли.

Як оцінює результат на Підсумковому турнірі

Звичайно, було дуже прикро програти в підгрупі два матчі. І в півфіналі у нас теж були деякі шанси, які ми втратили. Але я повинна пишатися, що ми закінчили цей рік в топ-8 пар світу.

Нагадаємо, в півфіналі Підсумкового турніру Кіченок і Олена Остапенко поступилися Барборі Крейчіковій і Катаржині Сіняковій.

Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: