Сьогодні 0

Марченко показав характер, але поступився у другому колі Кубка Кремля

Українець знову зазнав поразки від Джона Міллмана
20 жовтня 2021р. 19:14

Перша ракетка України Ілля Марченко завершив виступ на турнірі серії АТР 250 в Москві, поступившись у другому колі австралійцю Джону Міллману - 1: 6, 7: 5, 6: 4.

В кінці третього сету в українця немов відкрилося друге дихання: відіграв чотири матч-боли і мав кілька можливостей зрівняти рахунок, але не скористався ними.

Всього тенісисти провели на корті 2 години і 30 хвилин. За цей час Марченко виконав 8 подач навиліт, допустив 2 подвійні помилки і виграв 2 гейми на прийомі. Його суперник зробив 2 ейса, 1 раз помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував 4 брейк-поінта.

Марченко поступився Міллману вдруге за місяць. У попередній раз українець програв австралійцю в другому колі турніру в Софії.

Нагадаємо, перша ракетка України серед дівчат Еліна Світоліна сенсаційно програла на змаганнях на Тенеріфе.