Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Маррей назвав те, що хотів би змінити у системі туру ATP

Британець вважає, що ключовий – це розклад
25 лютого 23:45
Маррей назвав те, що хотів би змінити у системі туру ATP
Триразовий переможець турнірів Grand Slam Енді Маррей розповів, що він хотів би змінити у системі туру ATP.

Мабуть головне, що я змінив би – це розклад. Якби я міг робити все, що захочу, і не було б жодних контрактів, які могли б завадити мені змінити розклад, я, звичайно, багато чого змінив би.

Я б точно додав по одному Мастерсу на траві, на Близькому Сході та у Південній Америці на ґрунті. Мені здається, що американська серія турнірів славиться трохи негативною репутацією у деяких людей, але якщо ви подивіться матчі там, то побачите, що атмосфера просто неймовірна. Там полюбляють теніс. Часом там не вдається зібрати найкращих гравців через покриття, пору року тощо, але я вважаю, що вони заслуговують на те, щоб мати турнір такого рівня, тому що цей вид спорту там дуже популярний і вони добре підтримують усі змагання.

Також, на мій погляд, міжсезоння має бути довшим. Не знаю, чи хотів би я вводити обмеження на виставкові турніри, проте мені здається, що іноді гравці трохи лицемірять з приводу тенісного розкладу – мовляв, він надто довгий, а потім у міжсезоння літають по всьому світу, щоб грати на виставках.


Раніше повідомляли, що організатори турніру в Акапулько через злочинність у місті радять гравцям не залишати готель.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця