13:15
Телемагазин
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Чвертьфінал. Австралія - Нідерланди

Медведєв: «У другій половині матчу Димитров грав краще за всіх моїх суперників на US Open»

Друга ракетка світу - про поразку в четвертому колі турніру в Індіан-Уеллсі
14 жовтня 2021р. 10:21
Медведєв: «У другій половині матчу Димитров грав краще за всіх моїх суперників на US Open»
Фото: Getty Images

Друга ракетка світу Данило Медведєв прокоментував поразка від Григора Димитрова в четвертому колі турніру серії Masters в Індіан-Уеллсі :

«Я хочу виділити три речі, тому що в тенісі не буває, що все вирішує одна.

По-перше, я не пам'ятаю, щоб коли-небудь програвав три або навіть чотири гейми на подачі на харді. Це показує, наскільки повільний тут корт - він як грунт. Мені це не подобається. Чотири рази програвати подачу неприпустимо.

По-друге, вдень мені було важко контролювати м'яч - особливо на подачі. Іноді я взагалі не міг потрапити першим м'ячем. Тому я просив ставити мене ввечері - але в цей раз такої можливості не було, тому що у мене до цього був вихідний, а інші хлопці грали вчора. Їх поставили ввечері. Це нормально, але мені на руку не зіграло.

По-третє, прямо скажу - якщо Григор буде грати так, як почав грати за рахунку 1: 4, він візьме титул. Він перевернув матч. Так, я, можливо, трохи втомився, але не було такого, що я взагалі не потрапляв і грав зовсім погано. Якийсь рівень зберігся, у багатьох матчах його б вистачило для перемоги.

Але Григор у другій половині матчу грав краще за всіх моїх суперників на US Open. Якщо він збереже такий рівень, я не можу уявити, що він кому-небудь програє. Але дочекаємося результатів ».


Медведєв вперше програв після титулу на US Open.

Нагадаємо, в іншому матчі ігрового дня Олександр Звєрєв обіграв Гаеля Монфіса.

Джерело: Musab_Abid Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
14 жовтня 2021р. 19:43
Интересно, для кого открыли верхнюю часть сетки? Димитров в жизни не выиграет Индиан-Уэллс. Самый отвратительный турнир в году - из интересных игроков остался только Зверев. Ему и пожелаю победы. Всё остальное просто не буду смотреть. Димитров имел отличные шансы выиграть Australian Open. Его время ушло - он находится в предпенсионном возрасте, и вряд ли ему позволят выиграть турнир. Ну что ж?! - Саша Зверев, твоё место на пьедестале с титулом в Индиан Уэллс. Остальное меня не интересует - смотреть просто не буду. Место Стефаноса Циципаса где-то 11-14 в моей системе ценностей именно ТЕННИСА, а не блатных связей и торговли как на рынке. У Циципаса нет того тенниса, который позволил бы ему выиграть турнир у Зверева или даже Димитрова. В общем-то отсутствие Зверева в финале - и все будут смотреть этот балаган без меня. Без моей скромной персоны. Я не люблю "блатных". И если уж "блатной" - надо уметь играть в теннис, а не торговаться титулами. У Зверева теннисный интеллект и антропометрия как раз для чемпионства. Ну да ладно. Если хотите угробить турнир - Шварцман - Фритц идеальный вариант финала для того, чтобы Индиан Уэллс в будущем понизили до ATP 500. Упорство - это одно, упёртость - совсем другое. Упёртость ведёт к краху всего. Упорность - это будущее. Так было всегда и везде.

X-Video: