Розгорнути Згорнути

Натхненний Світоліною Монфіс обіграв Хачанова і взяв 11-й одиночний титул в ATP-турі

Французький тенісист став тріумфатором змагань в Аделаїді
09 січня 2022р. 11:47

Французький тенісист Гаель Монфіс став чемпіоном турніру серії ATP 250 в Аделаїді, обігравши в фіналі росіянина Карена Хачанова - 6: 4, 6: 4.

За 1 годину і 20 хвилин на корті Монфіс виконав 6 подач навиліт, не допустив жодної подвійної помилки і реалізував 2 брейк-поінта. Його суперник зробив 4 ейса, 1 раз помилився при введенні м'яча в гру, а також не виграв жодного гейму на прийомі.

Таким чином, Монфіс виграв 11-й одиночний титул в кар'єрі. При цьому варто відзначити, що всі завойовані французом турніри категорії 250 або 500. Жодного Masters в його колекції немає.

В оновленому рейтингу ATP Монфіс займе 17-е місце.

У своїй чемпіонській промові після фіналу Гаель подякував дружину, українську тенісистку Еліну Світоліну.