Неймовірна Кербер без проблем вийшла в свій черговий півфінал Wimbledon

Німкеня відправила додому Мухова
06 липня 2021р. 18:56
Анжелік Кербер / Фото - WTA
Триразова чемпіонка « Великих шоломів », німецька тенісистка Анжелік Кербер без особливих зусиль в чвертьфіналі Wimbledon переграла чешку Кароліну Мухову з рахунком 6: 2, 6: 3.

За 1 годину 15 хвилин матчу 28-я ракетка світу Кербер оформила один ейс, чотири рази помилилася при подачі і реалізувала чотири брейк-пойнта. У свою чергу, 22-й номер рейтингу WTA Мухова один раз подала навиліт, допустила одну подвійну помилку і зробила один брейк.

Після цієї перемоги рахунок в особистих зустрічах тенісисток став 3: 0 на користь німкені.

У півфіналі турніру в Великобританії Кербер зіграє з однією з австралійок – Ешлі Барті або Айлой Томлянович.

раніше Аріна Соболенко в чвертьфіналі Wimbledon впевнено переграла представницю Тунісу Онс Жабер.