Сачко завоював п'ятий парний титул в кар'єрі на турнірах ATP Challenger Tour
Перша ракетка України створив сенсацію на турнірі в Австрії
Сачко у двох сетах переграв третього сіяного
![Перша ракетка України створив сенсацію на турнірі в Австрії](/upload/iblock/9f2/9f27a74f5a62c608144cec74f7d5ec35.jpg.webp)
Фото: btu.org.ua
Перша ракетка України Віталій Сачко (ATP, 166) переміг на старті турніру серії Challenger в Австрії третього сіяного змагань Хауме Мунара (ATP, 83) 7:6 (3), 7:6 (1).
За 2 години на корті українець тричі подав навиліт, двічі помилився при подачі та реалізував 2 брейк-поінти з чотирьох. Іспанець зробив 3 ейси та 2 брейки. Це була перша офіційна зустріч тенісистів.
Нагадаємо, що збірна України піднялася у рейтингу Кубка Девіса.