Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Перший номер збірної Румунії – про матч з Україною: «Потрібно вдало стартувати»

Богдан відкриє зустріч грою з Цуренко
Перший номер збірної Румунії – про матч з Україною: «Потрібно вдало стартувати»
Фото: ITF

Тенісистка збірної Румунії Ана Богдан (WTA, 64) поділилася очікуваннями від матчу з національною командою України у рамках Кубка Біллі Джин Кінг:

Наскільки буде важливим перший матч? Я завжди думаю, що потрібно вдало стартувати, виходити на корт налаштованою позитивно. Найголовніше – це отримати задоволення від свого часу тут разом із командою, від виступу за свою країну. І спробувати при цьому зіграти у свій найкращий теніс. Думаю, я за цим скучила, мені цього не вистачало, тому що я не грала в Кубку Біллі Джин Кінг минулого року. Востаннє я виступала ще 2022 року. Тому я скучила за часом, який я проводжу разом із командою.

Що стосується переходу на ґрунт, то він відбувся доволі швидко, але, я думаю, що це у всіх так було. Саме такий тип ґрунту мені подобається. Це буде останній мій турнір на такому покритті, тому що далі в Європі ми вже будемо грати на червоному ґрунті. Мені здається, що покриття тут трохи швидке, і мені подобається, коли ґрунт саме такий. У нас був час, щоб добре адаптуватися і підготуватися всій команді.

Трансляція матчів першого ігрового дня Україна – Румунія

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино