Спека в Токіо поховала шанси іспанки на медаль – корт Бадоса покидала на візку

Грати в теніс в таку погоду – небезпечно для здоров'я
28 липня 2021р. 18:48

На Олімпійських іграх в Токіо всі спортсмени зіткнулися з великими труднощами в зв'язку з ковідними обмеженнями. Однак найбільше страждають тенісисти, тому що їх ще дошкуляє 30-градустная спека.

Так, через це з Ігор раніше знялися Ярослава Шведова і Юлія Путінцева. Інші тенісисти дограють матчі тільки на мораль-вольових зусиллях. Наприклад, друга ракетка світу Данило Медведєв через спеку навіть брав медичний тайм-аут в матчі проти Фабіо Фоньіні. А в перерві між сетами він знімався з себе всю екіпіровку, залишаючись тільки в шортах і шкарпетках.

Але справжній кошмар трапився з іспанською тенісисткою Паулой Бадосі, Яка в чвертьфіналі зустрічалася з маркетою Вондровушой. Паула бадьоро початку сет, повівши 3: 1, проте потім через спеку не зуміла нормально грати, поступилася п'ять геймів поспіль і, відповідно, партію. Після цього Бадосі стало настільки погано, що з корту її вивозили на візку.

Випадок з Бадос став каталізатором певних змін і поступок для тенісистів. З 29 липня матчі будуть починатися не о 11:00, а 15:00 за місцевим часом. Також між другим і третім сетами в одиночних матчах буде дозволена перерва тривалістю 10 хвилин.