Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Стаховський: «Джокович – дуже політично ерудований. Він – кон'юнктурник»

Сергій наголосив, що на початку вторгнення Новак його підтримав
20 лютого 16:42
Стаховський: «Джокович – дуже політично ерудований. Він – кон'юнктурник»

Колишній український тенісист Сергій Стаховський розповів про стосунки із сербом Новаком Джоковичем.

«Його батько минулого року на Australian Open відверто підтримував Росію, ходив там майже під російським прапором і таке інше. Все його оточення плюс кілька гравців саме сербів – це Тіпсаревич та Троїцький – мені написали прямо такі цікаві повідомлення.

Вони поїхали грати на змагання до Петербурга за гроші, і я їм написав, що розчарований їхнім рішенням. І вони мені накатали, що де я був, коли НАТО бомбило Белград.

Троїцький мені взагалі написав, що дуже радий відвідати історичну батьківщину батька. Таку брехню. І після цього я зрозумів, що з сербами дуже складні розмови.

З самим Новаком я спілкувався спочатку, він мені писав слова підтримки. Я публікував наше листування в інстаграмі. Але як це правильно сказати…

Новак – дуже політично ерудований. Він – кон'юнктурник, він знає, як поставити себе в правильному світлі, знає, як маніпулювати і що йому потрібно зробити, щоб його десь хтось любив.

Його найбільша проблема – це те, що він хоче визнання та любові більшою, ніж Федерер та Надаль. І для цього він готовий зробити все, що завгодно – роздавати кохання після матчів глядачам, а перед цим ламати вісім ракеток та кричати на всіх довкола.

Тобто, воно просто не асоціюється, це не його історія. Якби він був самим собою –, можливо, у нього було б більше шанувальників, ніж є. Хоча у нього шанувальників дуже багато».

Нагадаємо, Стаховський розповів, якою має бути поразка Росії.

Джерело: Українська правда Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця