Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Світоліна назвала найбільш пам’ятний матч за збірну України

Українки 12-13 квітня проведуть протистояння Кубка Біллі Джин Кінг з Румунією
Світоліна назвала найбільш пам’ятний матч за збірну України
Фото: Svitolina Foundation

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла, який матч за збірну їй запам’ятався найбільше:

Мій перший матч за збірну на дорослому рівні в Кубку Біллі Джин Кінг проти Серени Вільямс у Харкові (2012 рік). Непоганий такий початок для юної дівчини. Це був той єдиний матч, у якому я дійсно нічого не могла зробити (Еліна Світоліна поступилася 1:6, 2:6). Але це досвід.

Потім мені вдалося перемогти її якраз на Олімпіаді в Ріо. Тому поганих матчів немає, кожен залишає якийсь слід. Той поєдинок запам'ятався мені найбільше, тому що Серена – вона легенда спорту, не тільки легенда тенісу. І ось спортсменка з такими досягненнями приїхала до Харкова. Тому це було неймовірно.

Ми тільки вчора з Лесею Цуренко згадували, як ми грали проти США та Австралії в Харкові. І як сумно, що зараз ми не можемо грати вдома. Дуже сумно зараз згадувати, як ми виступали... У Києві, Чорноморську... І не замислювалися навіть, що станеться війна і що ми не зможемо грати вдома перед нашими глядачами. Тому з цього боку згадувати ці матчі сумно. Але всі наші поєдинки в Україні були неймовірні. Я пам'ятаю підтримку, яку ми відчули в Харкові на матчі проти Австралії. Це був дуже крутий матч, організація була просто чудова. Цих домашніх матчів було небагато і тому вони запам'яталися.

Нагадаємо, що 12-13 квітня національна команда України зіграє з Румунією.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця