Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Світоліна – перед стартом на Roland Garros: «Мені вже вдалося трохи підлаштуватися під свої травми»

Еліна сподівається, що проблеми зі здоров’ям не завадять завершити сезон
27 травня 14:24
Світоліна – перед стартом на Roland Garros: «Мені вже вдалося трохи підлаштуватися під свої травми»
Фото: j48tennis.net

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла про свій стан перед Roland Garros:

Мені вже вдалося трохи підлаштуватися під свої травми, знаємо що і як потрібно робити. Наразі вже немає якихось великих проблем, є невеликі травми, які думаю так чи інакше є у кожного спортсмена. Це абсолютно нормальний процес, коли трапляється якась велика травма і тоді тобі потрібно робити велику кількість рутинних вправ, щоб вона не турбувала, щоб м'язи трималися і біль не повертався. Тож ми в процесі, робимо багато відновлювальних процедур і можу сказати, що почуваюся зараз більш-менш добре, можу більше тренуватися на корті та маю більше впевненості у своєму тілі.

Зараз для мене не особливо важливі кількість очок і позиція в рейтингу. Звичайно, вони важливі, оскільки впливають на можливість потрапляти на великі турніри, але для мене головне моє завдання, щоб я могла себе добре почувати, як фізично, так і ментально. Це для мене головний пріоритет. Коли я почуваюся добре, то я вмотивована, добре граю, спокійно переношу поразки і знову повертаюся до роботи. Тому для мене це дуже важливо зараз.

Коли я починала грати торік, то в мене взагалі не було рейтингу і потім я повернулася до топ-20. Для мене це показник того, що немає сенсу фокусуватися на очках, рейтингу. Потрібно фокусуватися на своїй фізичній готовності, ментальному стані. Працювати, працювати і ще раз працювати. Дуже багато турнірів, дуже багато шансів десь пройти якомога далі, щось набрати. Тож головне завдання – бути у формі, витримувати тиск, тренування. Сподіваюся, що зможу дограти повний сезон, тому що минулого року мені довелося після US Open завершити виступи достроково через складну травму ноги.

Нагадаємо, що Марта Костюк вийшла у друге коло RG-2024.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця