Світоліна: « Перемога над Осакою – вірна ознака, що Фернандес добре грає »

Краща тенісистка України – про майбутній чвертьфіналі US Open
06 вересня 2021р. 07:39
Еліна Світоліна / Фото - france24.com
П'ята ракетка світу, українська тенісистка Еліна Світоліна після впевненої перемоги над Симоною Халеп ( 6: 3, 6: 3 ) в четвертому раунді US Open поділилася думкою про майбутню суперницею по чвертьфіналу турніру, якій стане 19-річна канадка Лейла Фернандес.

цитує українку прес-служба турніру.

« З Фернандес ми одного разу грали в Монтерреї в 2020-му. У неї вже були хороші удари. Для мене це був важкий матч. Думаю, 7: 5, 7: 5 або типу того ( 6: 4, 7: 5 на користь українки – прим. ред. ). За цей час я переконалася, що вона може круто грати. Видно, що вона додала. Вона стала більше вірити в себе. Перемога над Наомі – вірна ознака, що вона добре грає. Мені в будь-якому випадку важливо зосередитися на своїй грі і показати в чвертьфіналі свій максимум ».

Після перемоги в Чикаго ви говорили про проблеми першої половини сезону аж до Олімпіади. Як змінилися ваші відчуття перед US Open і на турнірі в порівнянні з Australian Open, Roland Garros, Australian Open цього року?

« Я про це особливо не замислювалася, рухалася матч за матчем. Навіть зараз я концентруюся на одному матчі. Завтра у мене вихідний, буде час на відновлення, на підготовку до наступного матчу. Звичайно, я відчуваю, що я в хорошій формі. Я добре відчуваю себе на корті, добре рухаюся. Точно було вірним рішенням, вірним пропозицією від Енді ( тренер Ендрю Беттлс – прим. ред. ) взяти wild card в Чикаго. Я провела кілька хороших матчів після Цинциннаті, тому що той матч проти Енджі, напевно, не найкращий мій виступ. Зараз я просто хочу зосередитися на моменті, коли добре себе почуваю, хочу це розвинути і зосередитися на виклику, який чекає мене в наступному колі ».

А тим часом третя ракетка світу Наомі Осака після поразки від Фернандес повідомила, що має намір призупинити свою кар'єру.