Вчора 0
Сьогодні 0

Світоліна програла Жабер і віддалилася від Підсумкового турніру

Українська тенісистка поступилася прямій конкурентці за місце в чемпіонській вісімці
02 жовтня 2021р. 11:39

'' Українська тенісистка Еліна Світоліна в чвертьфіналі турніру серії WTA-500 програла представниці Тунісу Онс Жабер.

Ця поразка вкрай негативно вплинуло на шанси Світоліной потрапити на Підсумковий турнір. Зараз українка займає 12-е місце в чемпіонській гонці, а Жабер - дев'яте. Таким чином, Еліна програла в своєрідному стиковому матчі і за підсумками цього тижня не наблизиться до заповітної вісімці.

Останній реальний шанс відібратися на Підсумковий турнір Світоліна отримає в Індіан-Уеллсі, де будуть розіграні 1000 очок. Ці змагання пройдуть з 6 по 17 жовтня.

Положення в чемпіонській гонці WTA :

Крім цього, після поразки від Жабер Світоліна ризикує опуститися в одиночному рейтингу, де якщо Гарбін Мугуруса виграє свій півфінальний матч турніру в Чикаго, українка опуститься з шостого на сьоме місце.

Нагадаємо, Світоліна незмінно виступала на Підсумковому турнірі з 2017 року. Її кращий результат - перемога в 2018 році.