Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Світоліна прокоментувала перемогу на старті Roland Garros над експершою ракеткою світу

Еліна у трьох сетах здолала Плішкову
28 травня 11:26
Світоліна прокоментувала перемогу на старті Roland Garros над експершою ракеткою світу
Фото: j48tennis.net

Еліна Світоліна прокоментувала перемогу у першому колі Roland Garros над Кароліною Плішковою:

Так, дійсно. Вже минуло доволі багато часу з нашого останнього матчу. Плішкова – видатна чемпіонка, поруч із її іменем багато здобутків. Тому я очікувала важкої битви. І зрештою я дуже рада, що змогла виграти цей матч.

Корт Сюзанн Ленглен завжди був чарівним, але тепер, на мій погляд, він виглядає навіть краще. Якими були умови, чи здавалось, що корт став важче, чи це вплинуло на вашу гру… Бо, часом, коли граєш проти такої суперниці як Кароліна, яка б’є сильно по м’ячу, і не так вже й легко знайти свій ритм. Тож як ви почувалися на корті, враховуючи ще й сонце та все інше.

Звісно, це чудово, коли є дах і є шанс грати під час дощу. Тому я точно відчуваю, що мені пощастило зіграти тут. І мені ніколи не буває легко грати проти Кароліни, тим паче, коли це закритий корт. Тоді мені здається, що м’яч майже взагалі не рухається по вітру, хоча трохи сюди задувало. Тому це було не в такій мірі, як у тому випадку, коли б ми грали без даху. Тож це інші умови, треба було трохи часу, щоб адаптуватись. Але ми обидві перебували в однакових умовах. Думаю, ми обидві знали, що нам пощастило зіграти сьогодні.

Визначена суперниця Світоліною у другому колі Roland Garros.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця