Сьогодні 0

Світоліна взяла тільки чотири гейми і програла Вондрушовой в півфіналі ОІ-2020

Українська тенісистка побореться за бронзову медаль
29 липня 2021р. 14:55

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла представниці Чехії маркеті Вондрушовой в півфіналі олімпійського тенісного турніру Токіо-2020 – 3: 6, 1: 6.

На старті першої партії тенісистки обмінялися брейками, після чого Світоліна єдиний раз в матчі вийшла вперед – 2: 1. Потім на корті « царювала » Вондрушова, яка не програвала гейми на своїй подачі і періодично робила брейки. Як підсумок – розгромне ураження українки, без найменших шансів на позитивних результат.

Тенісистки провели на корті 1 годину і 5 хвилин. За цей час Світоліна виконала 1 подачу навиліт, допустила 3 подвійні помилки і реалізував 1 брейк-поінт з 1. Її суперниця ейсів не подавала, 2 рази помилилася при введенні м'яча в гру, а також виграла 5 геймів на прийомі.

Таким чином, Світоліни зіграє проти представниці Казахстану Олени Рибакиной в матчі за бронзу. У разі перемоги, це буде перша олімпійська медаль в історії українського тенісу. Поки ж Світоліна повторила досягнення сестер Бондаренко, які в 2008 році в парі поступилися в півфіналі, проте потім ще й програли матч за третє місце.

Проте, в Токіо Світоліна вже перевершила свій результат Ріо-2016, коли у неї був чвертьфінал. Дотримуючись цієї тенденції, в Парижі-2024 чекаємо фінал від Еліни.

Повний хід матчу Світоліна – Вондроушова дивіться тут.