Вчора 0
Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Тренер Циципаса пояснив довгі туалетні перерви Стефаноса: « Це все приклад Джоковича »

Патрік Муратоглу пояснив, навіщо грек бере паузи між сетами
17 вересня 2021р. 20:03

Патрік Муратоглу, Один з тренерів третьої ракетки світу Стефаноса Циципаса, пояснив, навіщо його підопічний бере туалетні перерви між сетами:

« Коли гравець користується туалетним перервою, то в більшості випадків не через те, що він хоче в туалет. А тому, що це момент для перезавантаження. У більшості випадків тоді, коли він програє сет. Йому потрібно заспокоїтися, побути наодинці, подумати самому, яке рішення знайти. Це єдине, що і робить Стефанос. Дратує сама думка, мовляв, це робиться заради того, щоб б збити ритм суперника. Наприклад, в матчі з Марреєм він якраз виграв сет, коли скористався перервою. Навіщо йому збивати його ритм?

Коли він програв фінал Ролан Гаррос, він лідирував в матчі 2-0 по сетах. Новак Джокович скористався туалетним брейком, повернувся і тоді у нас вийшов зовсім інший матч. Циципас зробив з цього висновки. Чи не про те, що Джокович збив його ритм. Він зробив такий висновок, що серб скористався цим часом особисто для себе, щоб перезавантажитися і вже повернутися на корт, будучи іншим. Стефанос побачив такий приклад, спробував зробити сам і це спрацювало. Ось чому він продовжує брати перерви.

Я завжди говорив, що тенісні матчі занадто довгі. Я б не сказав, що шість хвилин для туалетного перерви – це занадто багато. Думаю, трьох хвилин достатньо, максимум – п'яти. Мені здається, що правило повинно існувати і тенісні органи його введуть. Тоді буде позначено, як довго може тривати туалетний брейк і проблема буде вирішена ».

У фіналі Roland Garros Циципас програв Джоковичу, ведучи 2: 0 сетам.

Нагадаємо, через постійні довгих туалетних перерв грека АТР планує регламентувати час, на яке можна залишати корт між партіями.

Джерело: btu.org.ua Сергій Остапенко