Цуренко: «Я хочу заробляти на корті якомога більше, щоб донатіть на ЗСУ»

Тенісистка зізналася, що ніколи не грала заради фінансової вигоди
04 червня 2023р. 13:21
Цуренко: «Я хочу заробляти на корті якомога більше, щоб донатіть на ЗСУ»
Українка Леся Цуренко (66 WTA) розповіла про те, як війна вплинула на її світогляд, гру, а також тенісистка заявила, що ніколи не виходила на корт заради грошей.

Ви говорили про те, що війна на Батьківщині повністю змінила вашу життєву перспективу і практично дозволила вам грати більш вільно. Так це і зараз, 12 місяців по тому? Чи відчуваєте ви, що війна допомагає вашому тенісу, знімаючи цей тиск, змінюючи ваше сприйняття?

— Я безумовно не хочу думати про це як про щось, що мені допомагає. Насправді, все навпаки. Я багато разів говорила, що для мене було складним рішенням залишитися в тенісі. Я думаю, що мені дійсно допомогло те, що я стала більше працювати з психологом. Дуже сильно, тому що в мене були панічні атаки, і мені було дуже важко. Тож для мене це стало своєрідним процесом навчання тому, як продовжувати грати в таких умовах і як намагатися виходити на корт із більш серйозними цілями.

При цьому, не просто грати в теніс, але я буду відвертою – я хочу заробляти на корті якомога більше, щоб донатити якомога більше. Насправді, це більш важлива мета, яку я для себе визначила, коли вирішила, що буду продовжувати грати і залишуся в Турі.

Як я вже говорила, я ніколи не грала заради грошей. Ніколи в житті виходячи на корт я не думала про те, наскільки великі призові я отримаю в разі перемоги. Але, знову таки повторюся, рік тому був момент, коли я думала: добре, можливо, я повернуся додому і буду волонтером і буду робити все, що необхідно для моєї країни.

Але, насправді, я маю сказати, що в мене була розмова з Алексом Долгополовим, який дуже допоміг мені. Він сказав мені: «Слухай, ми будемо робити свою роботу тут, а ти продовжуй свою роботу і роби те, що ти можеш робити найкраще. Він сказав мені, розумієш, нам потрібні гроші. Я відповіла: «Добре».

Так що я продовжую грати. Я хочу вдосконалюватися. Я хочу поліпшити свою гру, і я буду донатити. Це те, що я часто роблю, і мені стає легше, коли я це роблю, тому що я все ще відчуваю провину за те, що я не в Україні. Я роблю щось справді... Ви знаєте, спорт – це безперечно щось чудове.

Тож, так, саме про це найбільше думок у моїй голові. І часто, коли у мене бувають складні моменти в матчі, я нагадую собі, що я з України, що я частина найсильнішої нації, і я пишаюся тим, що я українка.

Раніше повідомляли, що Цуренко віддала лише два гейми Андрееску в третьому крузі Roland Garros.
Джерело: btu.org.ua Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 32

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2    3    4   
19 січня 2024р. 01:38
Ви хочете купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США за вашу нирку. Мене звуть ДОКТОР МАКСВЕЛ ЧІРАК, я невролог у лікарні Маунт Алвернія. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Сінгапурі, США.

 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами

Whatsapp: +1 850 313 7832
Електронна адреса: contact@[ссылка удалена]

З найкращими побажаннями
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ЧІРАК
19 січня 2024р. 01:38
Ви хочете купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі 500 000 доларів США за вашу нирку. Мене звуть ДОКТОР МАКСВЕЛ ЧІРАК, я невролог у лікарні Маунт Алвернія. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок у живого відповідного донора. Ми знаходимося в Сінгапурі, США.

 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами

Whatsapp: +1 850 313 7832
Електронна адреса: contact@[ссылка удалена]

З найкращими побажаннями
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ЧІРАК
18 грудня 2023р. 23:22
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звуть доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП
12 грудня 2023р. 20:35
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звуть доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також ми займаємося купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП
1 грудня 2023р. 02:38
Доброго дня, Ви б хотіли купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
28 листопада 2023р. 02:11
Доброго дня, Ви б хотіли купити нирку чи продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
22 листопада 2023р. 23:48
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.
12 листопада 2023р. 00:13
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
Д-Р МАКСВЕЛ П. ЧІРАК
9 листопада 2023р. 21:53
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також ми займаємося купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ЧІРАК.
4 листопада 2023р. 11:16
Доброго дня, ви б хотіли купити нирку чи ви хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансову кризу, і ви не знаєте, що робити, зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму грошей у розмірі п’ятисот тисяч доларів США (500 000 доларів США) за вашу нирка. Мене звати доктор Максвелл Філіп, я невролог у лікарні BILLROTH. Наша клініка спеціалізується на нирковій та загальній хірургії, а також займається купівлею та трансплантацією нирок від живого та відповідного донора. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі.


 Якщо ви зацікавлені в продажу або купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами нижче.

Whatsapp: + 1 (850) 313-7832
Електронна адреса: billrothmedical@[ссылка удалена]


З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ
Головний медичний директор (МІЖНАРОДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ)
ДОКТОР МАКСВЕЛЛ ФІЛІП.

Сторінки: 1  2  3  4  

Букмекер місяця