Сьогодні 0

Ван Ейтванк стала чемпіонкою турніру в Нур-Султане

У фіналі бельгійська тенісистка обіграла Юлію Путінцева
02 жовтня 2021р. 14:26

Бельгійська тенісистка Алісон Ван Ейтванк (WTA 89) стала чемпіонкою хардового турніру серії WTA-250 в Нур-Султана, обігравши в фіналі Юлію Путінцеву (WTA 47) - 1: 6, 6: 4, 6: 3.

Матч тривав 2 години і 23 хвилини. За цей час Ван Ейтванк виконала 2 подачі навиліт, допустила 1 подвійну помилку і виграла 6 геймів на прийомі. Її суперниця зробила 1 ейс, 4 рази помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 6 брейк-поінтів.

Ван Ейтванк виграла п'ятий одиночний титул в кар'єрі. Все - категорії 250. Попередній трофей 27-річна бельгійка взяла два роки тому в Ташкенті.

В оновленому рейтингу WTA Ван Ейтванк займе 54-у позицію. Путінцева також домоглася прогресу - буде 44-й.

Проте, потрібно розуміти, що конкуренція на турнірі в Нур-Султане була не на найвищому рівні, тому що більшість топових тенісисток вважали за краще або не грати на цього тижня, або вирушили в Чикаго.