Розгорнути Згорнути

Визначилася чемпіонка останнього турніру WTA в сезоні

У фіналі Лінца зустрілися Елісон Ризику - Жаклін Крістіан
12 листопада 2021р. 22:52

Американська тенісистка Елісон Ризику стала чемпіонкою турніру серії WTA 250 в Лінці, обігравши представницю Румунії Жаклін Крістіан - 2: 6, 6: 2, 7: 5.

Матч тривав 2 години і 27 хвилин. За цей час Ризику виконала 7 подач навиліт, допустила 2 подвійні помилки і виграла 6 геймів на прийомі. Її суперниця зробила 4 ейса, 4 рази помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 5 брейк-поінтів.

Ризику виграла третій титул в кар'єрі - все категорії WTA 250. Сезон вона закінчить як 50-й ракетки світу, змістивши з цієї позиції українську тенісистку Марту Костюк.

Що стосується Крістіан, то 23-річна румунка вперше в кар'єрі зіграла в фіналі турніру WTA. Відзначимо також, що в основу Лінца вона потрапила як «лаки-лузер».

Лінц - останній турнір WTA в сезоні, не рахуючи Підсумкового.