Сьогодні 0

Визначився чемпіон Kiev Open

В Україні пройшов перший « чолленджер » з 2008 року
12 вересня 2021р. 16:38

На київському турнірі серії ATP Challenger Tour визначився чемпіон в одиночному розряді.

Турнір виграв 291-й номер світового рейтингу Франко Агаменоне з Італії. У фіналі 28-річний тенісист обіграв першого сіяного Себастьяна Баєса ( АТР 155 ) – 7: 5, 6: 2.

Матч тривав 1 годину і 24 хвилини. За цей час Агаменоне виконав 2 подачі навиліт, допустив 1 подвійну помилку, а також виграв 5 геймів на прийомі. Його суперник з Аргентини зробив 1 ейс, 3 рази помилився при введенні м'яча в гру і реалізував 2 брейк-поінта.

Kiev Open став першим турніром подібної категорії з 2008 року, який пройшов в Україні.

Що стосується виступу українських тенісистів, то в одиночному розряді кращий результат показав Олексій Крутих, який в чвертьфіналі програв майбутньому чемпіону Агаменоне. У парному розряді Сергій Стаховський і Денис Молчанов поступилися в фіналі.