14:00
Телемагазин
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

«Якщо вийшли 200 ракет відразу, чи зможемо їх перехопити?» Переживання Стаховського щодо нового сезону УПЛ

Також колишня перша ракетка України запропонував свій формат проведення чемпіонату
03 серпня 11:16
«Якщо вийшли 200 ракет відразу, чи зможемо їх перехопити?» Переживання Стаховського щодо нового сезону УПЛ
Сергій Стаховський

Екс-лідер українського тенісу Сергій Стаховський поділився не тільки своїми міркуваннями, а й переживаннями на тему нового сезону УПЛ:

«Мені складно ... Є у нас міністр спорту, міністр оборони, який розуміє, наскільки це реально. У мене немає реального розуміння, наскільки сильно у нас ППО, наскільки багато ракет ми можемо або не можемо зловити. Якщо вийшли 200 ракет відразу, чи зможемо їх перехопити? Тут я не є компетентною людиною.

З одного боку, я розумію, що спорт потрібен, тому що треба жити далі. З іншого боку, хто буде ходити на матчі? Будуть матчі як під час коронавірусу, без уболівальників, тільки щоб провести чемпіонат? Потрібно проводити чемпіонат. Але, можливо, краще вивезти наші команди в одне місце за кордоном, транслювати, домовлятися, щоб ці матчі транслювати, щоб ці матчі продавалися в світі, щоб генерувалися гроші.

У мене немає чіткої позиції. Я розумію, що йде матч, ракетний удар, вони спускаються в бомбосховищі. А якщо тривога триватиме дві години, то що далі? Це реально дуже складне питання»

Раніше Стаховський поділився особистими спостереженнями про своїх друзів: Андрія Шевченка і Сергія Реброва, а також різко висловився в сторону Ярослава Ракіцкого.

 

 

 

 

 

Джерело: FootballHub Євгенія Євдокімова
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: