Ястремська назвала найбільшу проблему, яка їй заважає на корті
![Ястремська назвала найбільшу проблему, яка їй заважає на корті](/upload/resize_cache/iblock/818/916_537_2/8187f103d74ecd68c84bdcc014c817de.jpg.webp)
Даяна Ястремська розповіла, на яких турнірах планує виступити до завершення 2023 року:
Я планую зіграти в Андоррі, подивимося, як я там відіграю. Якщо буде достатньо очок, щоб зайти в основу Australian Open, то я повернуся до Ніцци і буду там тренуватися вже і готуватися до Австралії. Якщо я не дуже добре виступлю в Андоррі, то, можливо, зіграю ще турнір в Анже, тому що він теж іде в залік на Австралію.
Про свої враження про минулий сезон
Насправді дякую за те, що я маю. Тому що минулий і позаминулий роки, після того, як я була в топі і потім впала в рейтингу... Два роки, грубо кажучи, я постійно себе пригнічувала. А зараз за цей рік були і хороші, і погані речі. Якщо підбити підсумки, то я можу сказати, що в деяких моментах я змінилася. Можливо, якщо не на корті, то в житті. Те, що я змінилася в житті в деяких моментах, це мені дуже сильно допоможе. Можливо, не зараз, але через якийсь час.
Про роботу над своїм емоційним станом
Я намагаюся це робити на корті, намагаюся працювати, щоб мої емоції можна було контролювати. Якщо я навчуся їх контролювати в житті, то і на корті мені буде легше. Я завжди була дуже енергійна, запальна. Думаю, що найбільша проблема, яка мені заважає на корті, – це емоції. Коли я тримаю їх під контролем, то я показую дуже хороший рівень гри. Раніше, коли я була в топі рейтингу, у топ-30, то тоді ще можна було сказати, що молодість і це ніби перекривало, а зараз більше це залежить, звісно ж, від концентрації, від дисципліни і від того, як ти вмієш себе контролювати.
Про допомогу психологів
Я, звісно, бачила краєм ока, що дуже багато хто пише, що мені потрібен психолог тощо. Я скажу, що в мене був психолог і навіть не один, і я багато книжок із психології прочитала. Я зрозуміла, що найкращий психолог – це життєвий досвід. Поки сама собі не станеш психологом, жоден фахівець тобі не допоможе, і це не в образу психологам.Просто, як на мене, то єдина людина, яка може мене проконтролювати, скерувати взяти себе в руки, – так це я сама. Сама собі, сама себе... А головне – просто працювати над цим. Я змогла відпочити, підлікуватися, зараз ось такий класний емоційний момент, граємо в Кубку Біллі Джин Кінг, граємо за країну. Мені здається, що є більше позитиву, більше релаксу. Спорт – це певний відрізок твого життя. Тому, знаєте, не судіть, та не судимі будете. Тому просто нам потрібна ваша підтримка і все.
Про свої цілі та прогрес у рейтингу
Звісно, я буду намагатися над цим працювати. Мені теж не дуже подобається те, де я перебуваю, і те, як як я зараз граю. І як я грала... Але я шалено хочу, дуже хочу повернутися і стати кращою.
Збірна України дізналася потенційних суперників у боротьбі за фіналу Кубка Біллі Джин Кінг.
Коментарі 0