Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Ястремська: «Останнім часом у світі починають забувати про жах в Україні»

Українська тенісистка розповіла про обстріл Одеси
08 листопада 2023р. 17:37
Ястремська: «Останнім часом у світі починають забувати про жах в Україні»
Українка Даяна Ястремська (106 WTA) розповіла про поїздку до Одеси і обстрілі міста російськими військами.

Нещодавно я приїжджала до рідної Одеси на два тижні до батьків і друзів. А за два дні до мого від’їзду вночі відбувся потужний ракетний обстріл центра мого улюбленого міста. Це були жахливі вибухи. Дуже страшно. Майже одразу до моєї кімнати прийшла мама й наказала піти у безпечне місце.

Я намагаюся приїжджати до Одеси якомога частіше, та все одно виходить рідко. А більшість одеситів чують такі обстріли постійно. Вони здебільшого починаються вночі або під ранок. Не уявляю собі, як можна було б тренуватися в подібних умовах, коли неможливо виспатися, коли постійно відчуваєш загрозу життю, коли під час повітряної тривоги ти маєш зупинити тренування та піти у сховище.

У такому становищі знаходяться українські тенісисти, тоді як російські та білоруські мають всі можливості для повноцінних занять у себе вдома. І так, мені важко зрозуміти, чому в багатьох інших видах спорту їм заборонили брати участь в змаганнях, WTA та АТР цього не зробили.

Я знаю, що останнім часом у світі починають забувати те жахіття, яке зараз відбувається в Україні. Тому моя особиста позиція – ми маємо користатися кожною нагодою, щоб нагадати про війну.


Раніше повідомляли, що Ястремська відмовилася фотографуватися з російською тенісисткою.
Джерело: btu.org.ua Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино