Ястремська – про старт на турнірі в Хуахіні: «Відчуваю себе втомленою, було складно грати»

Українська тенісистка успішно розпочала свій шлях до титулу
31 січня 19:00
Ястремська – про старт на турнірі в Хуахіні: «Відчуваю себе втомленою, було складно грати»
Даяна Ястремська / Фото - Getty Images
Українська тенісистка Даяна Ястремська (WTA № 103) поділилася емоціями після успішного старту на турнірі WTA 250 в Хуахіні (Таїланд).

«Відчуваю себе такою втомленою... Вже досить пізно, але я щаслива, що я повернулася сюди знову з 2019 року. У мене залишилися такі божевільні спогади з мого фіналу тут в 2019-му. Сьогодні було складно грати, але я радію, що пройшла далі в наступне коло. Сподіваюся, що у мене вистачить часу, щоб відпочити до завтра (сміється)».


«Я приїхала за тиждень до початку турніру, проте так вийшло, що у мене не було достатньо часу для прогулянок по місту. Мої тренери змушували мене займатися по 6 годин на день, тому в кінці я вже відчувала себе мертвою. Але завдяки цьому я змогла витримати ці 2 години на корті сьогодні (сміється)».


«Після завершення турніру, я хочу піти прогулятися, може, піду прогулятися в місцевий парк. Взагалі я вже встигла побувати на прогулянці на слоні. Цікаво, коли ти сидиш на слоні, хіба йому не важко тримати людину? Особисто за себе, думаю, що я не така вже важка. Гаразд, у нас тут вже виходить ціла розмова, думаю, мені потрібно йти і відпочивати».


Нагадаємо, в першому колі Ястремська обіграла японку Моюку Учіджіму (6:3, 6(3): 7, 6:2).

У другому раунді турніру в Хуахіні Даяна зіграє проти тенісистки з Німеччини Тетяни Марії.
Джерело: btu.org.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: