Вчора 0
Сьогодні 0

Ястремская несподівано вибила третю ракетку світу на шляху до чвертьфіналу турніру в Дубаї

Українка перемогла Барбору Крейчікову
16 лютого 2022р. 16:59
Даяна Ястремкая / фото - Getty Images

Українська тенісистка Даяна Ястремкая (WTA №146) несподівано перемогла третю ракетку світу Барбор Крейчікову в матчі другого кола турніру в Дубаї. Матч завершився з рахунком 6: 3, 7: 6 (7: 3).

Тенісистки провели на корті 1 годину і 32 хвилини. Ястремская зуміла двічі подати навиліт, реалізувати всі свої брейкпоінти (два з двох) і виграла три гейми поспіль, допустивши дві подвійні помилки. У свою чергу Крейчікова зробила три ейса і виграла один гейм на прийомі, п'ять разів помилившись на подачі.

У наступному колі Ястремської належить зіграти проти переможця пари Вондрусова - Грачова.

Нагадаємо, Еліна Світоліна не пройшла «лаки-лузера» у другому колі Дубаї.