Стародубцева обіграла Завацьку у чвертьфіналі парного турніру WTA 250 в Боготі
Завацька перемогла першу сіяну у фіналі кваліфікації турніру у Франції
Катаріна у двох сетах перемогла Мандлік
![Завацька перемогла першу сіяну у фіналі кваліфікації турніру у Франції](/upload/iblock/32e/32eed515f03d8a161e894ca565859c31.jpg.webp)
Фото: Open Internacional de San Sebastian
Катаріна Завацька (WTA, 183) перемогла у фіналі кваліфікації турніру серії WTA250 першу сіяну Елізабет Мандлік (WTA, 124) 6:2, 7:6 (5) та вийшла в основну сітку змагань.
За півтори години на корті українка реалізувала 5 брейк-поінтів з семи та 1 раз помилилася при подачі. Американка зробила 1 ейс, 3 брейки та 2 «подвійні». Це була перша офіційна зустріч тенісисток.
Нагадаємо, що збірна України не змогла пробитися у фінальну частину Кубка Біллі Джин Кінг.
Коментарі 0