15:05
Монстр Джем
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Збірна України з пляжного тенісу вперше зіграє на чемпіонаті Європи

Змагання відбудуться на острові Кріт з 29 вересня по 2 жовтня
28 вересня 22:29
Збірна України з пляжного тенісу вперше зіграє на чемпіонаті Європи

Збірна України з пляжного тенісу вперше візьме участь у європейській першості

Збірна України з пляжного тенісу дебютує у Чемпіонат Європи 2022 року, що пройде на грецькому острові Кріт з 29 вересня по 2 жовтня. Змагання відбудуться у чоловічому, жіночому та змішаному парному розрядах. Повідомляє Facebook ФТУ.

До складу української збірної увійшли спортсмени: Дмитро Гирич, Богдан Гирич, Богдан Левчук, Михайло Радченко, Катерина Єгорейченко, Олена Кирпот, Влада Філінська, Аліна Єрошенко, капітан Сергій Синичкін.

«Через вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року процес регулярних тренувань українських тенісистів-пляжників був перерваний. Та попри складну ситуацію в країні, з червня місяця ми відновили наші тренування і змогли зібрати наших найкращих спортсменів, щоб гідно представляти Україну на першості Європи, — коментує капітан української збірної Сергій Синичкін. — Члени нашої збірної за останні 6 місяців незважаючи на всі складнощі показують чудові результати, зокрема, Катерина Єгорейченко та Олена Кирпот здобули по 2 титули ITFs 10K, Богдан Левчук — 1 титул ITF 10, а у командних змаганнях наші спортсмени виграли World IFBT».


Чемпіонат Європи з пляжного тенісу є частиною ITF Beach Tennis Tour. Вперше зіграний у 2007 році як командний турнір, з кожним роком подія збільшує свої масштаби, регулярно у змаганнях беруть участь понад 100 гравців.
Крім України, цього року у турнірі заявлено 18 країн-учасниць: Болгарія, Кіпр, Естонія, Франція, Німеччина, Великобританія, Греція (приймаюча країна), Угорщина, Італія, Латвія, Нідерланди, Польща, Португалія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швейцарія.

Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: