Звірів обіграв Циципаса в фіналі турніру в Акапулько

Німецький тенісист виграв свій 14-й титул АТР в кар'єрі
21 березня 2021р. 12:20
Олександр Звєрєв / фото - БТУ

Сьома ракетка світу німець Олександр Звєрєв у фіналі турніру в Акапулько переміг п'яту ракетку світу Стефаноса Циципаса з Греції з рахунком 6: 4, 7: 6 ( 3 ).

Суперники провели на корті 2 години і 20 хвилин. По ходу першої партії Циципас програв п'ять геймів поспіль з рахунку 4-1, а в другому сеті Звєрєв не подав на перемогу в десятому геймі, маючи матчбол. Грек пізніше не скористався сетболом на подачі суперника, після чого на тай-брейку німець записав в свій актив три міні-брейку, втративши очко на подачі.

Для 23-річного Олександра Звєрєва це 14-й титул АТР в кар'єрі. У 2019 році Звєрєв був в Акапулько в фіналі в одиночному розряді і виграв турнір в парі.

До цього поєдинку Циципас виграв в 5 матчах поспіль проти Звєрєва, який раніше був сильнішим тільки в їх першому очному матчі.

Сьома ракетка світу німець Олександр Звєрєв піддав критиці рейтингову систему ATP.