21:00
live
Хокей. Чемпіонат світу U20. Австрія – Швеція. Пряма трансляція
19:55
Футзал. Євро-2022. Жінки. Кваліфікація. Україна - Фінляндія

Олег Плотницький: «Хочеться, щоб якомога більше українських військових повернулися додому живими до своїх родин»

Капітан збірної України заявив, що задача для всіх – дарувати радість нашим захисникам
17 липня 22:20
Олег Плотницький: «Хочеться, щоб якомога більше українських військових повернулися додому живими до своїх родин»
Фото: Перуджа

Капітан збірної України Олег Плотницький в інтерв’ю XSPORT в рамках проєкту «Разом до перемоги!» розповів, що отримував повідомлення від людей, які боронять нашу країну від рашистів:

Ви тільки уявіть собі, наскільки треба бути сильним, щоб десь в якій точці країни захищати нашу землю, і щоб можна було подивитися гру. Хоча б трохи, неважливо, два-три очки. Просто зайти. Людина заходить, ну типу… Нема варіантів, ти маєш викладатися на 100% і приносити тільки позитивні емоції. Це прямо дуже сильно.

Так, такі були. І не один раз, я знаю, мені писали люди, які дивились, які зараз захищають нашу країну. Тому тут ну нема варіантів, нам треба надавати якісь позитивні емоції, якось так би мовити перебити це нереально. Треба бути дуже сильним.

Ми всі, українці, я впевнений, працюємо для того, щоб перемогти, робимо все, щоб перемогти. Весь світ вже впевнений, що перемога буде за нами, і вона буде за нами. Мені хотілося б тільки, щоб якомога більше наших військових повернулись живими до своїх родин і змогли далі жити в нашій вільній країні. Яку вони ціною свого життя, ризикуючи своїм життям захистили і дали нам усім можливість.

Я думаю, що кожен спортсмен, який має шанс для того, щоб десь виступати. Неважливо, на яких змаганнях. Іде виступати від України, представляти нашу країну. Кожен з нас виступає і намагається якомога краще виступити тільки для… Завжди виступаєш за країну. А зараз, в першу чергу, ти виступаєш і намагаєшся показати хороший результат для наших військових, якийсь позитивний момент. Того що ми всі знаємо, що досить багато людей, які слідкують за спортом, багато спортсменів, які дивляться. Вони читають, вболівають також. Тому кожен з спортсменів, та в будь-якій сфері, якій би ти не працював, приносити побільше позитивних емоцій для них, побільше перемог.

Повторюсь, (хочеться) щоб якомога більше з них повернулись додому живими до своїх родин, і ми поскоріше виграли в цій війні.

Розклад матчів збірної України на чемпіонаті світу-2022.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.