Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Олег Плотницький: «Відправили з Італії 7 фур гуманітарної допомоги в Україну»

Капітан збірної України відзначив, наскільки важка праця волонтерів
18 липня 2022р. 21:53
Олег Плотницький: «Відправили з Італії 7 фур гуманітарної допомоги в Україну»
Фото: Facebook

Капітан збірної України та догравальник «Перуджі» Олег Плотницький розповів XSPORT в проєкті «Разом до перемоги!», як з командою та вболівальниками організували відправку гуманітарки:

Так, це було з командою («Перуджею») та нашими фанатами. Вони теж дуже добре підключилися. Швидко включилися, достатньо багато допомагали та допомагають. В Перуджі є церква, люди збиралися просто, туди приносили речі, якусь їжу. Все, що можна, чим можна допомогти. І відправляли це вантажівкою в Україну.

Я знаю, що вже 7 фур відправили і далі це все продовжується. Так само і команда допомагала, у всіх є діти, всі розуміли, що, може, не було якогось одягу ще чогось. Всі віддавали, приносили і я туди приїжджав, теж віддавав. Чесно кажучи, велика подяка тим волонтерам. Які кожного дня допомагають, тому ще це дуже енергетично важка робота. Реально, дуже важко… Ти маєш думати, що і як краще зробити.

Це не має бути що просто щось зробив. Ти маєш думати, що краще зробити, що купити, як це відправити, щоб воно швидше прийшло. Кому це більше допоможе, де це знайти. Дуже багато питань. Я сам в перші дні просто не розумів як. Здається, нічого такого важкого немає. А насправді сидиш, думаєш: «Так, це треба зараз туди поїхати, потім в мене тренування, то туди, заїхати, подивитися. А там краще, а там більше». Реально, дуже важка (робота). Звичайно, в порівнянні з військовими, які захищають нашу країну, які ризикуючи своїм життям дають нам можливість жити, дихати, грати у волейбол, інші види спорту… Але волонтерів точно не можна забувати.

Плотницький сподівається, що якомога більше українських військових повернуться до своїх сімей.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино