22:00
live
Інформаційний марафон
01:15
Настільний теніс. Setka Cup

«Сподіваюся на якнайшвидшу перемогу українського народу у війні», Крастіньш розповів про підготовку «Барком-Кажанів» до ПлюсЛіги

З наступного сезону в Польщі з’явиться представник України
20 липня 16:39
«Сподіваюся на якнайшвидшу перемогу українського народу у війні», Крастіньш розповів про підготовку «Барком-Кажанів» до ПлюсЛіги
Фото: facebook.com/barkomkazhany

Головний тренер збірної України з волейболу та «Барком-Кажанів» Угіс Крастіньш розповів, коли розпочнеться підготовка клубу до першого сезону у чемпіонаті Польщі.

Кілька слів про клубний волейбол, а саме про львівський «Барком-Кажани», в якому Ви теж головний тренер. Адже вже не за горами дебютний старт львів'ян у польській «Плюс Лізі». Як то кажуть, тримаєте руку на пульсі?

Так звичайно. Постійно на зв'язку з тренерським штабом та гравцями. Наразі волейболісти, які не входять до складів збірних команд, готуються за індивідуальною програмою. А загалом команда розпочне цілеспрямовану підготовку до нового сезону з 1 серпня.

Бажаємо успіху і нашій збірній, і львівському «Баркому-Кажани» у майбутніх турнірах. А українському волейболу після перемоги над російським агресором, брати приклад із Італії та постаратися бодай трохи наблизитися до її рівня.

Головне, всім нам миру. Повторю ще раз те, що говорив у попередньому інтерв'ю. Дуже сподіваюся на те, що війна в Україні завершиться якнайшвидше і перемогою українського народу. Щоб у країні знову можна було б скрізь безпечно грати у волейбол та інші види спорту. Ми ж докладемо всіх своїх зусиль, щоб якнайчастіше радувати українців нашими перемогами та успіхами.

Нагадаємо, що домашні матчі у ПлюсЛізі «Кажани» гратимуть у Кракові.

Джерело: sport.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: