Вчора 1
Сьогодні 8
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

Михайло Вишнивецький – чемпіон Європи U-20 з греко-римської боротьби. У Олега Халілова – бронза

Команда Дзігасова та Мягкого феєрить на килимах столиці Італії
28 червня 2022р. 21:39
Михайло Вишнивецький / Фото - UWW
У Римі (Італія) проходить чемпіонат Європи з двох стилів боротьби (греко-римська та жіноча) серед спортсменів до 20-ти років.

У другий змагальний день збірна України завоювала дві медалі – золото та бронзу.

У ваговій категорії до 130 кг уродженець Харкова Михайло Вишнивецький став чемпіоном турніру.

Олег Халілов став третім у вазі до 63 кг.

Завтра підопічні Артура Дзігасова та Євгена Мягкого також вийдуть на килим у медальних сутичках.

У бронзових фіналах боротимуться Мар'ян Голубовський (вага до 67 кг), Ірфан Мірзоєв (вага до 72 кг) та Юрій Дорогань (вага до 97 кг).

Нагадаємо, раніше збірна України U-17 з греко-римської боротьби посіла третє місце у загальнокомандному заліку на ЧЄ-2022.