Вчора 3
Сьогодні 2
Завтра 22

Стабільність – ознака майстерності. Збірна України з жіночої боротьби зайняла 2-е місце в загальнокомандному заліку ЧЄ-2021

У підопічних Стадника – два золота, одне срібло і три бронзи
24 квітня 2021р. 14:52
Ірина Коляденко / Фото - UWW
Збірна України з жіночої боротьби завоювала другу позицію в загальнокомандному заліку на чемпіонаті Європи, який проходить у Варшаві ( Польща ).

Комплекти медалей розігрувалися в 10 вагових категоріях. Українські спортсменки під керівництвом Андрія Стадника поклали в скарбничку команди 145 очок, вигравши шість медалей.

Чемпіонками Європи стали Ірина Коляденко ( вага до 62 кг ) і Алла Белінська ( вага до 72 кг ). Срібною медалісткою стала Тетяна Рижко ( до 65 кг ). Бронзові нагороди додому відвезли Христина-Зоряна Демко ( до 55 кг ), Аліна Грушина-Акобія ( до 57 кг ) і Аліна Бережна ( до 68 кг ).

Відзначимо, що Росія виграла загальнокомандний жіночий залік ( 168 балів ), третя – Польща ( 111 балів ).

А тим часом українські « класики » – Жан Беленюк, Олександр Чернецький і Дмитро Пишков 24 квітня проведуть сутички за бронзові медалі чемпіонату Європи.

Стежити за трансляцією протистоянь можна буде стежити на телеканалі XSPORT, а також на нашому сайті.