Вчора 6
Сьогодні 5
Завтра 7
Розгорнути Згорнути

Українські « класики » увійшли в топ-5 загальнокомандного заліку на чемпіонаті Європи

Петрик, Євтушенко і Беленюк привезли додому бронзові медалі
26 квітня 2021р. 08:21
Максим Євтушенко / Фото - UWW
У Варшаві ( Польща ) завершився чемпіонат Європи зі спортивної боротьби ( вільна, жіноча і греко-римська ).

Останніми на килимі виступали представники греко-римського стилю.

Спортсмени змагалися в 10 вагових категоріях. У скарбничці команди України три бронзові медалі – Віктор Петрик ( вага до 60 кг ), Максим Євтушенко ( вага до 72 кг ) і Жан Беленюк ( вага до 87 кг ) стали їх власниками.

Відзначимо, що п'яті місця в своїх вагових категоріях зайняли Дмитро Пишков ( вага до 77 кг ) і Олександр Чернецький ( вага до 130 кг ).

Таким чином, збірна України з греко-римської боротьби завоювала 4-е місце в загальнокомандному заліку на чемпіонаті Європи. На лідерській сходинці, з великим відривом від своїх найближчих переслідувачів, розташувалася збірна Росії.

Напередодні українські жінки завоювали другу позицію в загальнокомандному заліку на континентальній першості.