Магучіх: «Я рада потрапити до фіналу чемпіонату світу. Моя боротьба за Україну продовжується»
![Ярослава Магучіх Магучіх: «Я рада потрапити до фіналу чемпіонату світу. Моя боротьба за Україну продовжується»](/upload/resize_cache/iblock/f31/916_537_2/f310cc77178df7fa9d039bb8b207c5da.jpg.webp)
Віцечемпіонка світу-2019 Ярослава Магучіх вийшла до фіналу ЧС в Юджині. Після кваліфікації вона заявила, що продовжує боротися за Україну:
«Я дуже рада, що потрапила до фіналу, бо моя боротьба за Україну продовжується – я можу й надалі захищати її на доріжці. Я дуже рада й через атмосферу цих змагань – глядачі, які підтримують кожного атлета, вони аплодують, вболівають. Дуже круто, коли так все складається на чемпіонаті світу. Як кажуть: це мій «камбек». Бо я виступала в Досі у 2019-му, але і зараз це для мене знов захоплююче.На жаль, підготовка була не найлегшою. 24 лютого росія почала повномасштабне вторгнення в нашу країну. Тоді взагалі ніхто не думав про тренування та змагання. Усі думали, як жити далі і що робити. Ми були в Дніпрі до шостого березня, а потім поїхали на чемпіонат світу в приміщенні. Я дуже пишаюся золотою медаллю, яку виборола там.
Дуже допоміг мій спонсор Puma, за що дякую йому, адже їхня команда прийняла нас у Німеччині й допомогла з організацією зборів у Туреччині. А вже перед самим стартом наша команда тренувалася в елітному атлетичному центрі в Чула-Вісті. Ми мали зустріч з організаторами нашого перебування, це було дуже тепло. Дуже дякую їм.
Я не дивлюся на суперниць. Мій виступ - це завжди я і планка. Намагаюся вдосконалювати себе і перестрибати саму себе, а не когось іншого. Тому в нас така робота з тренером. Я маю покращувати свій рівень».
Нагадаємо, Марина Бех-Романчук також пробилася до фіналу чемпіонату світу.