22:00
live
Інформаційний марафон
01:30
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Багатскіс: «Для мене велика честь керувати збірною України під час війни»

Українці поступилися на старті плей-оф Євробаскету-2022
Багатскіс: «Для мене велика честь керувати збірною України під час війни»
Фото: fbu.ua

Головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс гордий тим, що має змогу керувати національною командою «синьо-жовтих» під час війни проти російського агресора.

Чим для вас запам’ятається цей відрізок роботи зі збірною України?

Запам’ятався тим, що я керував збірною в дуже нелегкий час. Взагалі, це велика честь для мене керувати українською збірною під час війни. Це була робота з подвійною відповідальністю. Я з величезним задоволенням відпрацював цей турнір, ці збори з гравцями.

Думаю, що всі вони отримали нову інформацію, працюючи зі мною. Для мене буде дуже цікаво подивитися, як вони виглядатимуть у клубах. Я готовий говорити про те, що багато з граців за збірну грали краще, аніж гратимуть у своїх клубах. Якщо ти щось показав у збірній, у тебе не має бути проблем у збірній. Це моя думка. Так, найменше у нас грали Зотов та Скапінцев і я сподіваюся, що вони ображені на мене, що вони покажуть у своїх клубах, що вони можуть більше.

На своєму досвіді я багато бачив такого, що десь за місяць після чемпіонату Європи гравець починає показувати свій найкращий баскетбол. Хлопці пограли проти топових гравців навіть не Європи, а світу. Для мене, як для гравця та тренера, це дев’ятий Євробаскет і я впевнений у тому, що він найсильніший. Я радий за те, що тренери тут попрацювали, хочу відзначити стафф, зокрема менеджера збірної Андрія Лебедєва, який виконує нейомвірний обсяг роботи. Навіть не помітно, скільки людей він заміняє. В цей час ми зі свого боку робили для України все, що могли. Поки люди воюють за країну ми хотіли допомогти своїми іграми, дати емоції народу і самим ці емоції отримати.

Разом зі збірною ми здобули багато перемог за рахунок командної роботи. Зараз я хочу подякувати всім героям України, які надихали нашу команду на боротьбу. Я завжди буду допомагати українському баскетболу, як це завжди робив. Як я вже казав, для мене була велика честь працювати у збірній на цьому турнірі, коли в Україні йде війна проти російського агресора. Я хочу подякувати всім за роботу. Слава Україні.

Нагадаємо, що Україна на Євробаскеті-2022 програла Польщі у 1/8 фіналу турніру.

Джерело: fbu.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: