Вчора 0
Сьогодні 0

Головний тренер « Прометея » - про наступне суперника в ЛЧ: « У них найкраща хімія серед всіх учасників кваліфікації »

Чемпіон України проводить дебютний сезон у другому за значимістю євротурнірі
15 вересня 2021р. 11:49

Головний тренер « Прометея » Ронен Гінзбург в інтерв'ю клубній прес-службі прокоментував перемогу над « Левскі » в кваліфікації Ліги чемпіонів, а також розповів про наступне суперника – чеської « Опаве »:

« Ми погано стартували в першій чверті. Були проблеми в нападі і в захисті. У другій чверті стали краще грати в захисті, з'явилися можливості для легких очок.

Потрібно робити висновки з цієї гри. Про проблеми в захисті поговорив з гравцями в перерві. Вони зрозуміли, що не можна так починати матчі. Думаю, що в подальшому все буде в порядку.

Наступний суперник « Опава » зараз на піку форми. У них найкраща хімія серед всіх учасників кваліфікації, оскільки близько 10 гравців виступають разом 5-6 років.

Є хороше розуміння між гравцями. У подібних кваліфікаційних турнірах перед стартом сезону це дуже важливо. « Опава » знає мене. Вони знають, який стиль баскетболу я вважаю за краще. Потрібно бути готовим до цього, виходити битися всім серцем ».

« Прометей » вперше грає в Лізі чемпіонів, але вже увійшов в історію турніру зробивши космічно ривок в матчі з « Левскі ».