Сьогодні 0

«Прометей» зазнав другого поспіль поразки в Лізі чемпіонів

Підопічні Ронена Гінзбурга розгромно програли «Людвігбургу»
13 жовтня 2021р. 20:48

«Прометей» в домашньому матчі поступився німецькому «Людвігбургу» в рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

З першої ж чверті «Прометей» дозволяв суперникам виконувати багато вільних триочкових кидків, за рахунок яких гості методично відривалися за рахунком.

Найпоказовіший статистичний факт - кінця третьої чверті, відсоток точних кидків через дуги у «Людвігбурга» становив понад 50%, а на піку цей показник і зовсім досягав 60%.

«Прометей» ж повністю провали гру в атаці, особливо в другій половині. Ймовірно, найгірший матч за чемпіонів України провів зоряний новачок цього міжсезоння Харрісон, Який набрав всього 7 очок. Найрезультативнішим гравцем «Прометея» став Кеннеді, Який записав в свій актив 18 балів.

Як підсумок - поразка, яке стало другим поспіль для підопічних Ронена Гінзбурга Ось тільки якщо з «Тенеріфе» «Прометей» до останніх секунд матчу мав шанси на перемогу, то в цій зустрічі безнадія відчувалася починаючи з середини третьої чверті.

Ліга чемпіонів. Група А. Другий тур :

«Прометей» (Україна) - «Людвігбург» (Німеччина) 64:86 (17:20, 16:21, 18:27, 13:18).

«Прометей»: Кеннеді 18, Сидоров 7, Еванс 10 + 5, Харрісон 7, Стефенс 11 + 5 - старт; Доу 10 + 6 передач, Білан 4, Петров 3, Липовий, Лукашов, Бєліков.