21:00
live
Хокей. Чемпіонат світу U20. Австрія – Швеція. Пряма трансляція
19:55
Футзал. Євро-2022. Жінки. Кваліфікація. Україна - Фінляндія

Суцільне свавілля. Легендарна баскетболістка Грайнер засуджена до 9 років в'язниці в росії за контрабанду наркотиків

Стало відомо, що марихуану їй виписав американський лікар замість традиційних знеболюючих
Суцільне свавілля. Легендарна баскетболістка Грайнер засуджена до 9 років в'язниці в росії за контрабанду наркотиків
Бріттні Грайнер / Фото - Twitter
Хімкинський суд визнав легендарну американську баскетболістку Бріттні Грайнер винною в контрабанді та зберіганні наркотичних речовин.

31-річна Бріттні засуджена до 9 років ув'язнення в росії за контрабанду наркотиків. Також вона повинна виплатити штраф у розмірі 1 млн рублів.

Прокурор у справі американки запросив 9,5 років колонії загального режиму. За його оцінкою, пом'якшувальних або обтяжуючих обставин у справі немає.

Захист баскетболістки вказував, що експертиза речовини була проведена з порушенням, про що свідчить рецензія допитаного в суді кандидата хімічних наук.

Адвокат Марія Благоволіна просила суд виправдати спортсменку, а в разі обвинувального вироку призначити покарання нижче нижчої межі та умовно.

Нагадаємо, в лютому цього року американська баскетболістка УГМК була затримана в аеропорту шереметьєво. У Грайнер були виявлені картриджі з рідиною для куріння, в яких містилося також гашишне масло.

Американка визнала свою провину, але заявила, що не збиралася вчинити злочин. В ході розгляду стало відомо, що марихуану їй виписав лікар зі штату Арізона замість традиційних знеболюючих.

Адміністрація президента США Джо Байдена раніше запропонувала обміняти американців, які знаходятся під арештом в росії, Грайнер та Пола Вілана на російського ув'язненого, торговця зброєю Віктора Бута.

Відзначимо, що в складі збірної США Грайнер вигравала чемпіонати світу в 2014 і 2018 роках, Олімпійські ігри в Ріо-2016 та Токіо-2020.Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
5 серпня 2022р. 12:44
Кириченко, так в чем выражается беспредел и с чьей стороны.
5 серпня 2022р. 12:40
На Белый Лебедь макаку! Через год станет бледнолицей!