Караваєв і Миколенко відзначилися дебютними м'ячами за збірну України
Миколенко: «Я не можу поставити в одному рядку гру за збірну України та втому»
Віталій хотів би грати домашні матчі на Батьківщині
13 червня 2022р. 18:30
![Миколенко: «Я не можу поставити в одному рядку гру за збірну України та втому»](/upload/resize_cache/iblock/334/916_537_2/3348c6d84f649507e2591ced3af0399c.jpg.webp)
Фото: УАФ
Захисник збірної України Віталій Миколенко розповів про налаштування команди на наступний матч Ліги націй:
Можу сказати одне – я не можу поставити в одному рядку гру за збірну та втому. Я приїхав, аби грати за країну, за своїх рідних, глядачів. Втома і збірна України – це різні речі. Емоції позитивні, бо останню гру виграли. Коли перемагаєш, відновлюєшся швидше.Почуваю себе добре. В команді немає такого настрою, що всі уже у відпустці. Було б краще, якби ми грали в Україні. Раніше я думав про якісь маленькі проблеми як грандіозні. Та з початку повномасштабної війни я зосередився на футболі, на команді. Зрозумів, що не так все тяжко в Англії та «Евертоні». Треба виходити і доводити, що ми можемо грати і вигравати.
Нагадаємо, що Миколенко у ворота Вірменії забив дебютний матч за збірну.
Коментарі 0