Вчора 6
Сьогодні 2

Тренер «Зорі»: «Бутко, взагалі-то, захисник, але він використав два моменти з «Олександрією»

Ван Леувен зізнався, що не очікував голів від тих гравців, які в підсумку забили
Патрік ван Леувен / Фото - ФК Зоря

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен прокоментував розгром в матчі 14-го туру УПЛ проти «Олександрії» (4:1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Це важлива для нас перемога. У першому таймі в нас були моменти для реалізації, але не змогли виконати, проте ми реалізували свої нагоди сповна у другому. Забивали ті футболісти, від яких було це навіть неочікувано. Наприклад, Богдан Бутко - це взагалі захисник, але молодець, що використав аж 2 нагоди. Ми готувалися до цього поєдинку, нам було не просто, але ми перемогли.

Грали обережно в першому таймі? Зовсім ні, просто швидко не змогли ввійти в гру, можна сказати придивлялися до суперника. Можливо самі хлопці відчували, що не треба поспішати, але в той час ми хотіли якомога швидше забити.

Раніше захисник «Шахтаря» Валерій Бондар заявив, що в «гірників» украли перемогу над «Зорею».