Вчора 0
Сьогодні 0

Чіліч не помітив на корті другу ракетку світу мєдвєдєва і вийшов в чвертьфінал Roland Garros

Тепер на хорвата очікує ще одне цікаве протистояння<br>
31 травня 2022р. 07:25
Марін Чіліч / Фото - ATP
23-тя ракетка світу, хорватський тенісист Марін Чіліч в 1/8 фіналу Roland Garros не залишив шансів росіянину даніілу мєдвєдєву, перегравши його з рахунком 2:6, 3:6, 2: 6.

Матч тривав 1 годину 46 хвилин. За цей час Чіліч реалізував п'ять з семи шансів на брейк. У свою чергу, другий номер рейтингу АТР мєдвєдєв записав в свій актив чотири ейса (проти п'яти у хорвата) і п'ять подвійних помилок (при їх відсутності у суперника).

Тепер рахунок в очних зустрічах тенісистів – 3:1 на користь мєдвєдєва.

У чвертьфіналі Roland Garros Чіліч зустрінеться з ще одним росіянином андрєєм рубльовим.

Раніше легендарний іспанець Рафаель Надаль обіграв Фелікса Оже-Альясіма (3:6, 6:3, 6:2, 3:6, 6:3) в 1/8 фіналу Roland Garros.