Калініна: «Можливість повернутися додому – найкращі сім днів цього року»

Ангеліна розповіла, як на ній відобразився повномасштабний напад росії
04 грудня 2022р. 16:45
Калініна: «Можливість повернутися додому – найкращі сім днів цього року»
Фото: j48tennis.net

Перша ракетка України Ангеліна Калініна розповіла, як на неї вплинула повномасштабна війна на Батьківщині:

Війна впливає на багато чого в моєму житті і житті всіх інших жителів України. Коли я виконую свою роботу, я маю робити її якнайкраще і намагатися зосередитися. Але в лютому я не могла ні на чому зосередитися. Це стосується набагато більше, ніж теніс... ніж спорт. Це зачіпає всю країну і всіх людей. Уся моя сім'я там. Неможливо пояснити словами, як це вплинуло на мене, але я просто намагаюся зробити все, що можливо для мене в цей момент.

Я намагалася знайти позитивні моменти у своїй роботі на тенісному корті, але це було дуже важко. Я намагаюся розслабитися, наскільки це можливо. Я розмовляю телефоном зі своєю сім'єю і намагаюся бути з ними на зв'язку якомога більше. У вересні я вперше за весь рік побувала вдома. Я поїхала до Києва потягом. Дорога туди зайняла майже добу. Це було емоційно шалено.

Востаннє я була в Києві 17 лютого, а через тиждень почалася війна. Я поїхала з чоловіком грати в Доху, а потім усе почалося. Можливість повернутися додому до батьків, до брата, до бабусі, дідуся на сім днів у вересні – це був найкращий час... найкращі сім днів цього року. Усі були там, удома. Мама мого чоловіка і його брат, усі собаки, усі кішки – усі були там. Це був найприємніший час, який я провела цього року. Я не могла залишити свою сім'ю ні на секунду. Це був найкращий час.

Це було так важко, але в мене є мої люди, мої друзі, мої дуже близькі друзі. Усі підтримують, як можуть, я ціную все, що вони зробили для мене і моєї родини. Усім, хто підтримує нас... спасибі, я ціную це.

Нагадаємо, що сербські тенісисти накинулися на Сергія Стаховського через критику за виступ у росії.

Джерело: btu.org.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: